2 190 Lekë


Përshkrimi

Antene per ambientet e mbyllura te shtepise apo zyres tuaj E markes First Austria modeli FA-3103 Me diameter 22 cm merr sinjale te pastra dhe mjaft cilesore UHF/VHF/FM. Rrotullohet deri ne 360 ° per te kapur sinjalin e duhur Frekuenca 40-860MHz, kompatibel me antenen e jashtme

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 20321

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Antene per ambientet e mbyllura te shtepise apo zyres tuaj

E markes First Austria modeli FA-3103

Me diameter 22 cm merr sinjale te pastra dhe mjaft cilesore UHF/VHF/FM.

Rrotullohet deri ne 360 ° per te kapur sinjalin e duhur

Frekuenca 40-860MHz, kompatibel me antenen e jashtme

Specifikat

Marka First Austria
Garancia 6 muaj

Vleresimet

No customer reviews for the moment.