16 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

  • E pershtatshme per femije mbi 2 vjec
  • Ne ngjyre roze me dizajn unicorn, me cati dhe hapesire me aneks
  • Me dritare ne te gjitha anet per hapesire
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66732

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
799 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Shtepi Unicorn

Shtepi lodre per femije me dizajn unicorn ne pjesen e poshtme

E pershtatshme per femije ne moshen mbi 2 vjec

Mund te perdoret ne ambiente te brenshme apo dhe te jashtme

Instalohet lehtesisht, femija mund te luaje i qete dhe ne argetim te plote

Ne ngjyre roze, me cati me dizajn me tjegulla ne ngjyre roze me te hapur

Shtepiza vjen me nje dere te vogel me konture ne ngjyre lejla, me dizajnin e unicorn

Pjesa e siperme e deres dhe te 3 pjeset e tjera jane me dritare te hapura qe femija mund te luaje, te shihet lehtesisht

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Shtepia vjen me aneks dopio per te luajtur si nje mini oborr

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

Dolu City Play House with Fence

Permasat e produktit:

Pesha: 16.5 kg

Permasat: 135 x 156 x 104 cm

Permasat e kutise se paketimit: 93×91,5×19,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)