15 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Shtepia ime e Pare

  • Shtepi per femije per argetim dhe lojera komode per femijet
  • E pershtatshme per femije mbi 2 vjec
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
  • Perdoret ne ambiente te jashtme apo te brendshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66737

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dolu Shtepia ime e Pare

Shtepiza argetuese per femijet qe ofron komforditet, siguri dhe lehtesi perdorimi per te ofruar ndjenjen e sigurise dhe zhvillimin e femijes

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Perdoret ne ambiente te jashtme dhe te brendshme

Mund ta mbani ne oborrin e shtepise apo dhe ne dhomen e femijeve

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Vjen me dy mure ne ngjyre blu me dizajn festiv, me pjesen e deres ne ngjyre te kuqe me dritsre te hapur dhe ngjyre te verdhe ne pjesen tjeter

Me dritare ne te gjitha anet e shtepise ne menyre qe femija te kete hapesire dhe siguri gjate lojes

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

MY FIRST HOUSE - AVA Shop

Permasat e produktit:

Pesha: 16 kg

Permasat: 125 x 100 x 104 cm

Permasat e kutise se paketimit: 93 x 101 x 18,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)