349 Lekë
550 Lekë
Kurseni 201 Lekë


Përshkrimi

  • Tas plastik me doreze dhe mbyllje me vakum
  • Mbyllje hermetike e cila nuk lejon derdhjen e ushqimeve
  • Material rezistent per mikrovalen
  • Kapaciteti 0.9 litra / Me ngjyre blu
  • Permasat 17 x 17 x 11 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 38521

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
90 Lekë
290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 200 L
190 Lekë
390 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
390 Lekë
590 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
490 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 1200 L
490 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
- 361 L
529 Lekë
890 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 1600 L
490 Lekë
2 090 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
390 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 261 L
529 Lekë
790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 900 L
390 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 761 L
829 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (31)
3 ne stok
- 800 L
390 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 610 L
1 490 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 521 L
969 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 161 L
229 Lekë
390 Lekë
Shitur (31)
1 ne stok
- 151 L
349 Lekë
500 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 21 L
129 Lekë
150 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
- 101 L
349 Lekë
450 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 101 L
299 Lekë
400 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 101 L
299 Lekë
400 Lekë
4 ne stok
- 110 L
290 Lekë
400 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Tas plastik me doreze dhe mbyllje me vakum.

Mbyllje hermetike e cila nuk lejon derdhjen e ushqimeve.

Material rezistent per mikrovalen.

Kapaciteti 0.9 litra.

Me ngjyre blu.

Permasat 17 x 17 x 11 cm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 0.9 Litra
Permasat 17 x 17 x 11 cm

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Nuk ja vlen

Nuk është hermetik.


Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Nuk ja vlen

Nuk është hermetik.