349 Lekë
650 Lekë
Kurseni 301 Lekë


Përshkrimi

  • Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle
  • Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike
  • Tasi ka 2 ndare me kapacitete 0.6 + 0.3 litra
  • Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve
  • Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim
  • Permasat 15 x 20 x 9 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38535

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
390 Lekë
590 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 700 L
490 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
- 1200 L
490 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
- 361 L
529 Lekë
890 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 1600 L
490 Lekë
2 090 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
390 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 261 L
529 Lekë
790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 900 L
390 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 761 L
829 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (31)
3 ne stok
- 800 L
390 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 610 L
1 490 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 521 L
969 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 161 L
229 Lekë
390 Lekë
Shitur (31)
1 ne stok
- 151 L
349 Lekë
500 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 21 L
129 Lekë
150 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
- 101 L
349 Lekë
450 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 101 L
299 Lekë
400 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 101 L
299 Lekë
400 Lekë
4 ne stok
- 110 L
290 Lekë
400 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 321 L
369 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 310 L
690 Lekë
1 000 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok

Përshkrimi

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle.

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike.

Tasi ka 2 ndare me kapacitete 0.6 + 0.3 litra.

Ideal per ruatjen dhe mbajtjen e sandwich, sallatave dhe ushqimeve.

Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim.

Permasat 15 x 20 x 9 cm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 0.6 + 0.3 Litra
Permasat 15 x 20 x 9 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)