3 290 Lekë


Përshkrimi

Atlete Sportive per Femra Alissa

Te lehta dhe praktike

Ngjyre e bardhe me dizenjo verore dhe lehtesisht te kombinueshme

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32740

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
1 190 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1490 L
1 000 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1300 L
3 990 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (196)
I disponueshëm
- 1690 L
1 300 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1500 L
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (99)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (107)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (177)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
1 ne stok
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1990 L
1 300 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (16)
Nuk ka me gjendje
- 1690 L
1 300 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1600 L
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1990 L
1 300 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 390 L
1 600 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 790 L
900 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
1 ne stok
- 1250 L
1 240 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
New
650 Lekë
I disponueshëm
New
700 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 700 Lekë
2 200 Lekë
1 ne stok
550 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete Sportive per Femra Alissa

Te lehta dhe praktike

Ngjyre e bardhe me dizenjo verore dhe lehtesisht te kombinueshme

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Super

Shume te bukura dhe komode. Me pelqyen jashte masa shume


Super

Shume trendy dhe te rehatshme , faleminderit

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Super

Shume te bukura dhe komode. Me pelqyen jashte masa shume


Super

Shume trendy dhe te rehatshme , faleminderit