990 Lekë


Përshkrimi

Ore muri EHC014W Esperanza

Mund te vendoset ne ambjentin qe ju deshironi 

Ne forme rrethore me dizanj unik ku numrat jane te nderthurur me shkrimet

Me fushe te zeze dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 32561

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ore muri EHC014W Esperanza

Mund te vendoset ne ambjentin qe ju deshironi 

Ne forme rrethore me dizanj unik ku numrat jane te nderthurur me shkrimet

Me fushe te zeze dhe numra ne ngjyre te zeze dhe te kuqe 

Diametri eshte 20 cm 

Specifikat

Marka Esperanza

Produktet që keni parë