3 990 Lekë


Përshkrimi

Glob dekorativ me magnet

Ne formen e shkronjes C me diameter 8.5cm 

Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj

Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe ti...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33125

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
590 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Glob dekorativ me magnet

Ne formen e shkronjes C me diameter 8.5cm 

Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj

Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe ti japin asaj nje drite shume te bukur, globi eshte ne ngjyren e zeze 

Mund ta perdorni edhe nje mjet te mire mesimedhenje per t'u mesuar femijeve tuaj harten e botes

Punon me energji elektrike dhe ka tension hyres 220-230V me prize AC, ndersa tension dales 12V 250mA

Gjate kohes qe e vini ne prize dhe vendosni globin ne mesin e kornizes ai do te qendrojne fale magnetit dhe do te rrotullohet rreth vetes 

Një magnet i fuqishëm elektro dhe një sensor i fushës magnetike të avancuar teknologjikisht mbajnë hartën botërore sferike në ajër, duke krijuar një spektakël magjik!

Aktivizoni globin e lundrues magnetik dhe shiheni vetë!

Mund te perdoret edhe si ambazhur per ndricimin.

Praktik dhe i thjeshte ne perdorim, per zyra, dhome gjumi apo kudo tjeter qe ju deshironi ta vendosni

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj femije apo te rritur per cdo feste

Produktet që keni parë