5 990 Lekë


Përshkrimi

Glob dekorativ me magnet

Ne forme te rrumbullaket me diameter 10.16 cm 

Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj

Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33127

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 30 L
99 Lekë
129 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 40 L
150 Lekë
190 Lekë
1 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
2 ne stok
190 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
2 ne stok
190 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 50 L
340 Lekë
390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 3000 L
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 200 L
190 Lekë
390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Glob dekorativ me magnet

Ne forme te rrumbullaket me diameter 10.16 cm 

Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj

Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe ti japin asaj nje drite shume te bukur ngjyre blu

Punon me energji elektrike dhe ka tension hyres 220-230V me prize AC, ndersa tension dales 12V 250mA

Gjate kohes qe e vini ne prize dhe vendosni globin ne mesin e kornizes ai do te qendrojne fale magnetit dhe do te rrotullohet rreth vetes 

Një magnet i fuqishëm elektro dhe sensori i fushës magnetike të avancuar teknologjikisht mbajnë hartën sferike në ajër, duke krijuar një spektakël magjik!

Aktivizoni globin e lundrues magnetik dhe shiheni vetë!

Mund te perdoret edhe si ambazhur per ndricimin.

Praktik dhe i thjeshte ne perdorim, per zyra, dhome gjumi apo kudo tjeter qe ju deshironi ta vendosni

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj femije apo te rritur per cdo feste

Produktet që keni parë

Reviews (0)