1 090 Lekë


Përshkrimi

Jastek Dekorues ne Forme Zemer

Shprehni dashurine tuaj me ane te detajeve 

Material 100 % poliester dhe fije te dala nga siperfaqja 

Permasa eshte 45 cm 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31632

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Jastek Dekorues ne Forme Zemer

Shprehni dashurine tuaj me ane te detajeve 

Material 100 % poliester dhe fije te dala nga siperfaqja 

Permasa eshte 45 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)