1 500 Lekë


Përshkrimi

Jastek si kaktus shume moderne dhe e vecante ,ku do te dukej mjafte bukur ne dhomen e ndenjes ose ne dhomen tuaj te gjumit.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 53481

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Produktet që keni parë

Reviews (0)