790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese celesash në ngjyrë natyrale me mbyllje magnetike dhe 6 varëse për çelësat

Gjatësia x gjerësia: 21x6x26 cm

Materiali: Dru

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31651

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

550 Lekë
990 Lekë
Kurseni 440 L
Shitur (5)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
1 ne stok
- 600 L
1 290 Lekë
1 890 Lekë
1 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
390 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
290 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese celesash në ngjyrë natyrale me mbyllje magnetike dhe 6 varëse për çelësat

Gjatësia x gjerësia: 21x6x26 cm

Materiali: Dru

Produktet që keni parë

Reviews (0)