1 290 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese celesash në ngjyrë natyrale me mbyllje magnetike dhe 6 varëse për çelësat

Gjatësia x gjerësia: 21x6x26 cm

Materiali: Dru

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31651

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Mbajtese celesash në ngjyrë natyrale me mbyllje magnetike dhe 6 varëse për çelësat

Gjatësia x gjerësia: 21x6x26 cm

Materiali: Dru

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al