1 690 Lekë


Përshkrimi

Vazo Qeramike modeli 14C461

Dizanj unik ne pjesen e jashtme 

Ideale per dekorimin e ambjentit si dhe mbjelljen e luleve 

Material qeramik 

Ne paketim vijne 3 vazo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32906

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 2600 L
6 990 Lekë
9 590 Lekë
4 ne stok
- 2600 L
6 990 Lekë
9 590 Lekë
I disponueshëm
- 2600 L
6 990 Lekë
9 590 Lekë
4 ne stok
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
490 Lekë
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 290 Lekë
1 890 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Vazo Qeramike modeli 14C461

Dizanj unik ne pjesen e jashtme 

Ideale per dekorimin e ambjentit si dhe mbjelljen e luleve 

Material qeramik 

Ne paketim vijne 3 vazo ne madhesi te ndryshme 

Produktet që keni parë

Reviews (0)