24 990 Lekë


Përshkrimi

  • Thithes Lageshtie  Ariston Deos 11
  • Ideal per parandalimin e kondesimit te ajrit, krijimit te mykut si dhe heqjen e lageshtires se tepert
  • Suporton nje hapesire 25-30 m2 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

34 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Thithes Lageshtie  Ariston Deos 11

Dehumidifikues i levizshem i lehte per tu perdorur 

Ka funksion te integruar kunder ngricave qe mund te shkaktohet 

Kontroll elektronik per rregullimin e nivelit te dehumifikimit 

Sistem shkarkimi te vazhdueshem 

Madhesi kompakte dhe dizajn elegant 

Ideal per parandalimin e kondesimit te ajrit, krijimit te mykut si dhe heqjen e lageshtires se tepert

Niveli i zhurmes 39 dB 

Termostat digital i avancuar per efikasitetin e energjise

Lajmerues kur arrihet niveli maksimal i ujit ne menyre qe njesia te zbrazet 

Mat sakstesisht nielin e lageshtise ne dhome dhe e ul ate ne vazhdim 

Suporton nje hapesire 25-30 m2 

Kapaciteti i rezervuarit 11 liter 

Fuqia 289 W 

Permasat jane 385 x 200 x 515 mm 

Specifikat

Marka Ariston
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë

Reviews (0)