14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Aparat uji Venus YLR2-3A
  • Me 3 butona per te nxjerr, uje te ftohte, uje ne temp. normale dhe ujt te nxehte.
  • Permasa 33 x 33 x 99 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56181

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 490 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
- 2000 L
New
12 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Aparat uji Venus YLR2-3A

Aparat per te mbajtur ujin e ftohte dhe te ngrohte, i markes Venus

E pershtateshme per tu perdorur ne zyra dhe ne shtepi.

Mban ujin ne temperaturen qe ju deshironi.  

Me 3 vende per nxjerrjen e ujit: Te ngrohte, te ftohte dhe uje ne temerature normale.

Fuqia e nxehjes se ujit 550W, e ftohjes 90W. Ngjyra gri

Temperatura per ujin e nxehte 85-95 degree i ftohte: 5-10 degree

Pjesa e poshteme e frigoriferit me mbajtese per te futur sendet qe ju nevojiten, e cila nuk eshte pjese figoriferike.

Specifikat

Fuqia ne Watt 550W/90W
Kapaciteti (ne Litra) Uji i ngrohte: 5L/h dhe i Ftohti:2L/h

Produktet që keni parë

Reviews (0)