13 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makineri Uji Elektra EWD-2010W
  • Fuqia ngrohese 550 W
  • Kapaciteti ftohes 2 lt
  • Kapaciteti ngrohes 5 lt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25085

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makineri uji e markes Elektra modeli EWD-2010W

E pershtatshme per tu perdorur ne zyra dhe ne shtepi

Mban ujin ne temperaturen qe ju deshironi. Fuqia Ngrohese 550 W

Me dy vende per nxjerrjen e ujit: Te nxehte dhe te ftohte 

Uji i nxehte >= 90 º C 5L/ore, Uji i ftohte =< 10 º C 2L/ore

Makineria ka nje hapesire me kapak ne pjesen e poshtme per te mbajtur gota ose sende te tjera

Kapaciteti per ujin e ftohte eshte 2 litra dhe per ujin e nxehte eshte 5 litra

Permasat : 99.5 x 33 x 33 cm

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 550W

Produktet që keni parë

Reviews (0)