12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Distributor uji Elektra EWD-2109W
  • Kapaciteti total 16 - 20 Litra
  • Niveli i zhurmes 39 dB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19493

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 490 Lekë
Shitur (58)
2 ne stok

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (58)
2 ne stok
- 4000 L
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makineri uji e markes Elektra.

E pershtatshme per tu perdorur ne zyra dhe ne shtepi.

Mban ujin ne temperaturen qe ju deshironi.

Me dy vende per nxjerrjen e ujit: Te ngrohte dhe te ftohte.

Kapaciteti total 16 - 20 Litra

Niveli i zhurmes 39 dB

Permasa e distributorit  L 85 / GJ 30 / TH 27 cm

Per uje te fresket ne vere dhe uje te ngrohte ne dimer, produkt I ne cilesie te vecante dhe mjaft praktik.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 630W
Kapaciteti (ne Litra) 2000ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)