69 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Candy Cvbn 6184Xbf 34002414
  • Kapaciteti total ne litra 324 L
  • Klasi energjise A++
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50810

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 2000 L
New
16 490 Lekë
18 490 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
16 490 Lekë
17 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
12 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
54 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer Candy Cvbn 6184Xbf 34002414

Me klas energjie A++. Niveli i zhurmes 42 dB

Lloji i ftohjes no frost. Ngrin me ane te ajrit te ftohte duke mos krijuar akull ne brendesi

Frigoriferi ka dy ndarje dhe ngrirja ndodhet ne pjesen e poshtme

Kapaciteti total i frigoriferit eshte 324 Lt

Frigoriferi ka ndarje te ndryshme dhe kosha te cilat bejne me te lehte sistemimin e ushqimeve

Permasat 60 x 64 x 186 cm

Specifikat

Marka Candy
Garancia 5 Vite
Klasa e Energjise A++

Produktet që keni parë

Reviews (0)