34 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Elektra modeli EF340DPCB/SS
  • Produkte gjithmone te fresketa dhe me vlera ushqimore 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37828

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
69 990 Lekë
84 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
30 990 Lekë
39 990 Lekë
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 8000 L
41 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer i markes Elektra modeli EF340DPCB/SS.

Frigoriferi eshte me ngjyre gri me permasa 159 x 57.4 x 55.4 cm.

Kapaciteti i frigoriferit eshte 191  litra. 

Lloji i ftohjes defrost. Ngrin me ane te ajrit te ftohte duke mos krijuar akull ne brendesi.

Klasa energjise A+ dhe niveli i zhurmes 42 DBA.

Mbani produktet tuaja gjithmone te fresketa dhe me vlera ushqimore te pandryshueshme.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Kapaciteti (ne Litra) 45L
Klasa e Energjise A+

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

super

ishte njesoj si ne foto, nuk ben shume zhurme dhe ka kapacitet mjaftueshem brenda saj


fantastik

eshte perfekt, dhe ne dizanj dhe ne permasen qe me duhej, porosia me erdhi shume shpejt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

super

ishte njesoj si ne foto, nuk ben shume zhurme dhe ka kapacitet mjaftueshem brenda saj


fantastik

eshte perfekt, dhe ne dizanj dhe ne permasen qe me duhej, porosia me erdhi shume shpejt