23 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Fuego FGTM217W
  • Kapaciteti eshte 217 litra
  • Klasi i Energjise A
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
69 990 Lekë
84 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
30 990 Lekë
39 990 Lekë
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 8000 L
41 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer i markes Fuego modeli FGTM217W, me ngjyre te bardhe

Lloji i ftohjes me akull dhe eshte ne pjesen e siperme te frigoriferit

Kapaciteti eshte 217 litra

Frigoriferi ka ndarje te ndryshme per sistemimin e ushqimeve

Ju mund te vendosni produkte edhe tek dera e frigoriferit

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme

Permasat: 58 x 143 x 55 cm

Niveli i zhurmes 42  DBA

Klasi i Energjise A,  Konsumi energjise 281 kWh/vit

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 2 vjet
Kapaciteti (ne Litra) 212 L

Produktet që keni parë

Reviews (0)