69 999 Lekë
89 990 Lekë
Kurseni 19 991 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Haier HDR3619FNMW
  • Klasi i energjise A++
  • Konsumi vjetor 313 kwh / vit
  • Niveli i zhurmes 38 dB (A)
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 68725

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

18 990 Lekë
Shitur (71)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
I disponueshëm
75 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
54 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (72)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer Haier HDR3619FNMW

Me klas energjie A++, sistem ftohje dhe ngrirje Nofrost

Kapaciteti Total / (NETO): 354 lt

Kapaciteti i ftohjes: 234 lt

Kapaciteti i ngriresit: 120 lt

Konsumi  313 KWH/Vit

Numeri I Dyerve 2

Numri i rafteve te brendshme 3

Numri i xhepave te dyerve 3

KONTROLLI: Elektronik me prekje

RAFTE XHAMI: Po

ZONE E FRESKET: Po

My Zone Box Perime, Fruta

FUNKSIONE HOLIDAY, PANEL LOCK

ALARM: Po

KOMPRESOR INVERTER: Po

NDRIÇIMI LED

Sistem Antibakterial DYNAMIC ABT

NIVELI I ZHURMES 38 dB (A)

PERMASAT L 190.5 x Gj 59.5 x Th 65.7 cm

Specifikat

Marka Haier
Garancia 2 Vite
Klasa e Energjise A++

Produktet që keni parë

Reviews (0)