129 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Haier HRF-522DG7
  • Funksion te ftohjes se shpejte, anti bakterial
  • 2 Hapje te plota 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38425

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
69 990 Lekë
84 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer Haier HRF-522DG7

Me klas energjie A+, NOFROST

Frigoriferi dysh me dy hapje pa ndarje e cila hap njeresh te dy pjeset e frigoriferit

Kapaciteti total eshte 565 litra, pjesa e siperme 338 L dhe pjesa poshtme 177 L

Nivel zhurme 42 dB

Konsumi vjetor eshte 332 kw/h

Material inox ne ngjyre gri nga jashte 

Ekran i vogel ne dere nga jashte. Ndricim LED. Kompresor Inverter 

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme nga 10 - 43 ° C

Funksion te ftohjes se shpejte, anti bakterial

Permasat 179 x 90.8 x 65 cm

Garancia e frigoriferit eshte 2 vite dhe e motorrit + kompresorit eshte 10 vite.

Specifikat

Marka Haier
Garancia 2 vjet
Kapaciteti (ne Litra) 565 Liter
Klasa e Energjise A+

Produktet që keni parë

Reviews (0)