57 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Hotpoint Ariston Xh8 T2I W
  • Klas energjie A++
  • Kapaciteti 340 liter
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38681

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
69 990 Lekë
84 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
30 990 Lekë
39 990 Lekë
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 8000 L
41 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer i markes Hotpoint Ariston modeli Xh8 T2I W me ngjyre te bardhe.

Me klas energjie A++. Niveli i zhurmes 38 dB.

Frigoriferi ka dy ndarje dhe ngrirja ndodhet ne pjesen e poshtme.

Kapaciteti i freskise eshte 235 litra ndersa i ngrirjes 105 litra.

Pjesa e freskise ka 3 ndarje prej xhami dhe 2 kosha material plastik ne pjesen e fundit per frutat e perimet tuaja.

Ngrirja ka ndarje me 3 kosha.

Ju mund te vendosni produkte edhe tek dera e frigoriferit.

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme.

Permasat 186.5 x 60 x 72cm

Specifikat

Marka Hotpoint
Garancia 5 Vjet
Klasa e Energjise A++

Produktet që keni parë

Reviews (0)