21 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Hyundai CHFHY99
  • Funksionaliteiti i larte dhe klasi i kursimit te energjise.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38690

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
69 990 Lekë
84 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
30 990 Lekë
39 990 Lekë
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 8000 L
41 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer Hyundai CHFHY99

Frigoriferet Hyundai jane nje zgjidhje ideale per cdo familje.

Ata nuk karakterizohen vetem nga stili dhe finesa e ndertimit, por dhe nga funksionaliteiti i larte dhe klasi i kursimit te energjise.

Kapaciteti (L) : 102 Lt

Klasi i Energjise : A+

Konsumi : 168 kWh/vit

Tensioni : 220-240V

Ngjyra : E bardhë

Niveli i zhurmes (dBa) : 41

Lloji i gazit : R600a/42g

Përmasa : 50x56x85 cm

Pesha : 24 kg

Specifikat

Marka Hyundai
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A+

Produktet që keni parë

Reviews (0)