34 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 15 000 Lekë


Përshkrimi

Lavatrice Beko WTV 7522 XCW

  • Lavatrice e markes Beko ne modelin 7522 Xcw
  • Pastron deri ne 2 kg rroba (rreth 20 bluza) ne 14 minuta
  • Ne klasin D te kursimit te energjise
  • Ne garanci 60 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67796

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

399 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (29)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

64 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 20100 L
84 900 Lekë
105 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
94 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
94 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
76 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice Beko WTV 7522 XCW

Lavatrice e markes Beko ne teknologjine StainExpert ™ qe heq cdo njolle, duke eleminuar cdo metode tradicionale

Kafe, salce, cokollate, makiazh, asnje njolle nuk do te rezistoje

Ne garanci 60 muaj

Programi Xpress per rroba te lara ne pak kohe

Nese doni te vendosni nje sasi te vogel rrobash, programi Xpress Super Short ju jep mundesine te lani deri ne 2 kg rroba ne vetem 14 minuta

2 kg rroba eshte gati e barabarte me 20 bluza

Rroba pa rrudha ne funksionin AntiCrease®

Teknologjia IonGuard® mundeson rrotullime periodike ne koshin e lavatrices ne fund te ciklit te larjes per t'i mbajtur rrobat tuaja te fresketa dhe pa rrudha

Kurseni kohe ne hekurosje ne funksionet paralarje, ekstra rrotullim, ne pastrim 55% me te shpejte

Trajtim me i bute me AquaWave®

Dizenjuar me xhamin e lakuar te deres ne sistemin AquaWave® dhe lopatat e projektuara per te levizur cdo rrobe butesisht dhe duke permiresuar performancen e tharjes

Dera vjen ne format XL

Karakteristika te tjera te produktit:

Kapaciteti i larjes 7 kg
Klasi i energjise D
Shpejtesia maksimale e rrotullimit 1000 rpm
Niveli i zhurmes se larjes 54 dBa
Niveli i zhurmes se rrotullimit 72 dBa
Lloji i ekranit Ekran dixhital
Teknologjia OptiSense
Teknologjia me avull SteamCure
Konsumi vjetor i energjise 173 kW/ore/vit
Konsumi vjetor i ujit 9679 l/vit
Tensioni 230 Volt
Frekuenca 50 Hz
Klasi i zhurmes rrotulluese A

Permasat e produktit:

Pesha: 59 kg

Gjatesia: 60 cm

Thellesia: 49 cm

Lartesia: 84 cm

Permasat e produktit te paketuar:

Pesha: 60 kg

Gjatesia: 65 cm

Thellesia: 51.5 cm

Lartesia: 88 cm

Specifikat

Marka Beko
Garancia 5 Vite
Kapaciteti ( ne kg ) 7 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)