30 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Lavatrice Haier modeli HW70-1211N
  • Lavatrice klasi energjise A+++
  • Me nje kapacitet lares prej 7 kg
  • 2 vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

34 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
38 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice Haier modeli HW70-1211N

Me nje kapacitet lares prej 7 kg

Me nje game te gjere programesh per larje

Klasi i energjise A+++. Motorr inverter

Shpejtesia e centrifuges eshte 1200 rrotullime / min

Numri i programeve eshte 13 

Permasat jane 51 x 85 x 59 cm 

Niveli I zhurmes eshte 59 DB, frekuenca 50 HZ

Tensioni 220-240 V

Konsum vjetor energjie 160 kw/h

Konsum per 1 larje 0.933 kw/h

Ekran digital dhe vjen ne ngjyre te bardhe

Kontroll elektro mekanik 

Risi program per eleminimin e njollave , per rroba te leshta dhe per larje me dore

Garancia e lavatrices eshte 2 vite dhe e motorrit 5 vite

Specifikat

Marka Haier
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A+++
RPM 1200
Kapaciteti ( ne kg ) 7 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)