21 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Kapaciti 5 kg
  • 800 xhiro centrifugimi RPM
  • Klasi energjise A+
  • 23 programe larje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33912

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

34 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 4000 L
30 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 12000 L
36 990 Lekë
48 990 Lekë
2 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 8000 L
33 990 Lekë
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
38 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice e markes MIDEA modeli MFE50-S804/A07

Me nje kapacitet lares prej 5 kg dhe 800 xhiro centrifugimi RPM

Klasi i energjise A+ me 23 programe larje sipas nevojave tuaja.

Lavatriçja ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjerë programesh

Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin

Specifikat

Marka Midea
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A+
Kapaciteti ( ne kg ) 5 kg, 6 kg

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 1.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Erdhi e prishut

Lavatricja nuk punonte kur erdhi, dhe morem ne tel Aladinin brenda 24 oresh ta marrin mbrapsh ta kthejn, dhe jo vetem qe u vonuan per ta marre por dhe nuk na i kthyen leket. Kane kaluar 3 jave qe merrem me kte. Eksperienca me e tmerrshme qe kam pasur me blerje online. Asnjeri nuk mban pergjegjesi per kontraten qe thote “ju rikthejme
Parate brenda 48 oreve”.

Rated 1.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Erdhi e prishut

Lavatricja nuk punonte kur erdhi, dhe morem ne tel Aladinin brenda 24 oresh ta marrin mbrapsh ta kthejn, dhe jo vetem qe u vonuan per ta marre por dhe nuk na i kthyen leket. Kane kaluar 3 jave qe merrem me kte. Eksperienca me e tmerrshme qe kam pasur me blerje online. Asnjeri nuk mban pergjegjesi per kontraten qe thote “ju rikthejme
Parate brenda 48 oreve”.