37 990 Lekë


Përshkrimi

  • Lavatrice klasi energjise A++
  • Ka panel kontrolli mekanikisht
  • Me nje kapacitet lares prej 7 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 36673

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 4000 L
30 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 12000 L
36 990 Lekë
48 990 Lekë
2 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 8000 L
33 990 Lekë
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
38 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice e markes Paolo modeli WMP 710151 FW

Me nje kapacitet lares prej 7 kg

Lavatriçja ka ka nje game te gjere programesh per larje

Klasi i energjise A++. Tensioni 220-240 V

Shpejtesia e centrifuges eshte 1000 rrotullime / min

Rryma totale 10

Permasa: 845 x 597 x 527

Energjia 195 kwh 

Niveli I zhurmes: 58 / 76 dB

Ka panel kontrolli mekanikisht. Materiali i rezistencace inoksi, me ngjyre te bardhe

Çdo detaj eshte projektuar per te bere me te lehte dhe me te sigurt fuksionimin.

Specifikat

Marka Paolo
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2100 W
Klasa e Energjise A++
RPM 1000
Kapaciteti ( ne kg ) 7 kg

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Porosia me erdhi ne shtepi. Lavatricja punon mire, nuk harxhon korent dhe nuk ben shume zhurme kjo gje me pelqen

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Porosia me erdhi ne shtepi. Lavatricja punon mire, nuk harxhon korent dhe nuk ben shume zhurme kjo gje me pelqen