89 990 Lekë


Përshkrimi

  • Lavatrice SAMSUNG modeli WW80K5410UW/LE
  • Kapacitet 8 kg dhe 1400 xhiro centrifugimi RPM
  • 14 programe larje ,motorr digital inverter 
  • 2 vite garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35002

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

34 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 4000 L
30 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
38 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice SAMSUNG WW80K5410UW/LE

Me nje kapacitet lares prej 8 kg dhe 1400 xhiro centrifugimi RPM

Lavatriçja ka karakteristika qe garantojne performance te shkelqyer dhe ka nje game te gjere programesh

Me panel kontrolli elektronik

Lavatricja ka 14 programe te ndryshme larjeje

Material inoksi, me ngjyre te bardhe

Motorr digital inverter , niveli i zhurmes 53 / 74 si dhe centrifuge e perzgjedhur 

Teknologji largje eshte ECO BUBBLE / Uje 

Çdo detaj eshte projektuar per te bere me te lehte dhe me te sigurt fuksionimin

Permasat jane 60 X 85 X 55 cm 


Thjesht shtoni gjatë larjes

Hapni derën inovative AddWash™ e cila ju lejon që thjesht dhe shpejt të shtoni rrobat e harruara apo zbutësin edhe pasi cikli ka filluar. Mund të shtoni madje edhe rroba të lara me dorë të cilat dëshironi vetëm t'i shpëlani apo centrifugoni.

Kurseni energji

Teknologjia Eco Bubble™ përzien ajrin, ujin dhe detergjentin duke krijuar flluska të cilat depërtojnë shpejt në rroba duke larguar lehtësisht papastërtitë edhe me ujë të ftohtë, ndërkohë që mbron materialet dhe kursen energji.

Heqje intensive e njollave

Me një prekje të vetme të butonit teknologjia Bubble Soak ndihmon në largimin e njollave të vështira pavarësisht nga lloji i rrobave. Rrobat zhyten mirë në flluska, duke bërë që njollat të zbuten dhe të hiqen.

Performancë e qetë dhe e besueshme

Një motor Dixhital Inverter ofron performancë afatgjatë dhe të besueshme. Më pak zhurmë, më pak dridhje dhe konsumon më pak energji se një motor konvencional.

Zgjidhja në duart tuaja

Sistemi Automatik Smart Check i monitorimit të gabimeve zbulon dhe diagnostikon problemet në faza të hershme. Me përdorimin e një aplikacioni në smartphone ai ofron zgjidhje të lehta të problemeve duke ju shpëtuar nga thirrjet e panevojshme të teknikut.

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A+++
Kapaciteti ( ne kg ) 8 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)