7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Mikrovale Fuego MMW50C
  • Fuqia eshte 1080W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19622

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
18 490 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikrovale e markes Fuego, me model MMW50C

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj

Me komandim mekanik dhe me kohe maksimale per gatim 30 minuta

Fuqia eshte 1080W

Me ngjyre te bardhe dhe permasa 46 x 26.5 x 33cm

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1080W

Produktet që keni parë

Reviews (0)