23 990 Lekë


Përshkrimi

Mikrovale e markes Samsung, modeli MG23K3575AS

Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe

Per vetem pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25636

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
18 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikrovale e markes Samsung, modeli MG23K3575AS

Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe

Per vetem pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte

Kjo mikrovale ka funksion ngrohje por edhe grile

Fuqia e mikrovales eshte 800 W dhe fuqia e griles 1200W

Me komandim elektronik dhe me 6 nivele fuqie

Diametri i pjates eshte 28.8 cm dhe kapaciteti 23 litra

Ngjyra e mikrovales eshte e zeze

Detaje

Sistemi Heat Wave Grill

Sistemi Heat Wave Grill nga Samsung përgatit ushqime të përsosura në skarë. Teknologjia e nxehjes së trefishtë përdor skarën, reflektorin e nxehtësisë dhe ajrin e ngrohtë i cili qarkullon me ndihmën e ventilatorit për gatim të shpejtë dhe të njëtrajtshëm.

Funksioni Browning Plus

Funksioni Browning Plus arrin formën dhe ngjyrën ideale të ushqimit tuaj, kështu që ushqimi jo vetëm duket i përkryer, por ka edhe shije të përsosur. Ai shton kohën e përgatitjes me 30 sekonda në mënyrë që ushqimi të marrë ngjyrë të artë dhe të bëhët krokant nga jashtë.

Funksioni Keep Warm

Nëse përgatisni shumë ushqime, funksioni Keep Warm do t'i ruajë të gjitha në temperaturën e duhur pa i mbigatuar ato. Kështu ushqimi mbetet i ngrohtë, i shijshëm dhe gati për servirje.

Funksioni Quick Defrost

Funksioni Quick Defrost shkrin ushqimin shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme. Sistemi automatik për shkrirje llogarit kohën e duhur për shkrirjen e 5 llojeve të zakonshme të ushqimit, duke ju kursyer kohë.

Ceramic Inside™

Sipërfaqja e lëmuar mund të pastrohet pa fërkim dhe nuk do të ndryshojë ngjyrë me kalimin e kohës. Gjithashtu është rezistente ndaj ndryshkut dhe gërvishtjeve.

Përgatisni lehtë recetat tuaja të preferuara

Me gamën e gjerë të programeve të paracaktuara ju mund të përgatisni vakte të shijshme thjesht me shtypjen e një butoni, duke kursyer kështu kohë.

Modaliteti ECO

Modaliteti ECO zvogëlon konsumin e energjisë elektrike duke fikur ekranin kur mikrovala është në në modalitetin e gatishmërisë. Kur nuk gatuani, energjia që përdoret për mirëmbajtjen e funksioneve kyçe është minimale, kështu kurseni para dhe mbroni mjedisin.

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 800W, 1200W, 800 W
Kapaciteti (ne Litra) 23 L

Produktet që keni parë

Reviews (0)