2 190 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj

Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem

Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen

Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30972

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 400 L
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (93)
1 ne stok
- 5000 L
18 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2500 L
9 490 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 3000 L
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (204)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (78)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (246)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj

Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem

Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen

Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz

Ngjyre e bardhe

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W, 2000 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)