128 990 Lekë


Përshkrimi

Set elektroshtepike te medha Fuego

Kompletoni shtepine tuaj me aksesoret me te mire 

Ne set perfshihen frigorifer, lavatrice, pianure, furre dhe televizor

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41846

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
57 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
30 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (6)
2 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
42 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
31 990 Lekë
35 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
139 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set elektroshtepike te medha Fuego

Kompletoni shtepine tuaj me aksesoret me te mire 

Ne set perfshihen frigorifer, lavatrice, pianure, furre dhe televizor

Te gjitha pajisjet jane te markes Fuego

1. Lavatrice Fuego WMF 71015 FW

Me nje kapacitet lares prej 7 kg dhe 1000 xhiro centrifugimi RPM

Lavatriçja ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjerë programesh

Me panel kontrolli elektronik

Lavatricja ka 14 programe te ndryshme larjeje

Material inoksi, me ngjyre te bardhe

Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

2. Frigorifer Fuego FGTM217W

Frigorifer i markes Fuego modeli FGTM217W, me ngjyre te bardhe

Lloji i ftohjes me akull dhe eshte ne pjesen e siperme te frigoriferit

Kapaciteti eshte 217 litra

Frigoriferi ka ndarje te ndryshme per sistemimin e ushqimeve

Ju mund te vendosni produkte edhe tek dera e frigoriferit

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme

Permasat: 58 x 143 x 55 cm

Niveli i zhurmes 42  DBA

Klasi i Energjise A,  Konsumi energjise 281 kWh/vit

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

3. Televizor Fuego LED 32" 32EL600T

Televizor i markes Fuego, modeli 32EL600T. Garancia 1 vit

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Ekran LED me rezolucion HD 1366 x 768 pixels

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32"

Rrjedhshmeria e pamjes dhe cilesi e shume e mire zeri

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/T

Portat HDMI, USB, VGA, 1 porte Skart. Cl+, MPEG4, H.265

Permasat 73.5 x 47.8 x 18.5 cm

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

4. Furre Fuego FGB6104

Furre inkaso me ventilim 

Ideale per amvisat qe gatimet te marin nje shije te vecante  

Kapaciteti i furres eshte 62 Liter dhe klasi energjise A 

Panele me ngjyre të zeze, me ekran digital

Permasat e furres jane 60x60x57cm

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

5. Pianure Fuego FGH 6040

Pianure qeramike inkaso me 4 zonat e gatimi teper funksionale dhe praktike

Ka kater vatra gatimi ku te cilat jane me korent perkatesisht ne permasat 2x140mm dhe 2x180mm

Me panel kontrolli touch, celes bllokim femijet

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

Produktet që keni parë

Vleresimet