28 990 Lekë


Përshkrimi

  • Furre Beko BIE22100XC
  • Furre Inkaso shumefunksionale.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17384

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
30 990 Lekë
I disponueshëm
61 990 Lekë
I disponueshëm
30 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
New
29 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Furre Beko BIE22100XC

Furra Beko, e domosdoshme ne kuzhinen e cdo amvise.

Furre Inkaso shumefunksionale.

Me panel kontrolli manual ne te cilin perfshihet edhe kohematesi, per te qene sa me rezultativ ne pjekje.

Ka nje hapje normale si shumica e furrave te tjera.

Shkrirje e shpejtë

Kurseni hapësirën e rafteve duke shkrirë ushqimin tuaj shpejt dhe në mënyrë higjenike me anë të funksionit të shkrirjes së furrës.

Pjekja me ajër

Ky funksionalitet është perfekt për të gatuar peshk “krokant”, fileto pule apo kotoleta. Ventilatori qarkullon nxehtësinë për të siguruar pjekje uniforme.

Pjekja në zgarë

Kjo mënyrë gatimi është më e shëndetshmja pasi ruan lëngjet duke i dhënë ushqimit shijen dhe ngjyrën e duhur.

Ndriçim halogjen

Me anë të dritave halogjene të furrës ju mund të kontrolloni lehtësisht ushqimin tuaj teksa gatuhet.

Tava familjare

Perfekte për të gatuar racione më të mëdha falë hapësirës së gatimit 25% më të madhe. Thellësia e saj prej 55mm është gjithashtu e shkëlqyer për pjekje.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 5 Vjet, 5 Vjet
Kapaciteti 71 Litra

Produktet që keni parë