1 970 Lekë


Përshkrimi

Ventilator i markes Elektra

Me 3 nivele shpejtesie dhe timer per 1 ore

Komandohet me ane te celsave qe ka ne perberje

Box Fan me madhesi 12". Ngjyre jeshile e hapur. 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25059

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (164)
4 ne stok
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
8 290 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 490 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ventilator i markes Elektra

Me 3 nivele shpejtesie dhe timer per 1 ore

Komandohet me ane te celsave qe ka ne perberje

Box Fan me madhesi 12". Ngjyre jeshile e hapur. 

Nje ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta.

Eshte teper praktik dhe komod. Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 vit
Nivele shpejtesie 3 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë