6 490 Lekë


Përshkrimi

  • Makineri per te bere akullore Ariete 0630
  • Prodhon 1 kg akullore
  • Mbyllje hermetike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 37228

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 090 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makineri Akullore Ariete 0630

Beni deri ne 1 kg akullore duke e vendosur direkt ne frigorifer pa pa qene e nevojshme per ftohje paraprake. 

Bateria litiumit karikohet shpejt dhe garanton deri ne 5 ene akullore me nje karikim te baterise

Fuqia e saj eshte 10 W, Akullorja eshte  gati ne 4-8 ore

Permasa e produktit 170x170x135 mm.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)