5 090 Lekë


Përshkrimi

Beres kokoshkash nga marka Russell Hobbs.

Kapaciteti mbajtes 12 kupa.

Nuk ka nevoje per vaj apo yndyrna, pergatiten shume thjeshte dhe jane te shendetshme

I lehte per tu...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25325

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

5 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Beres kokoshkash nga marka Russell Hobbs.

Kapaciteti mbajtes 12 kupa.

Nuk ka nevoje per vaj apo yndyrna, pergatiten shume thjeshte dhe jane te shendetshme

I lehte per tu pastruar, pasi makineria shperbehet lehtesisht

Funksion thjeshte per fikje/ndezje dhe per fillimin e procesit

Fuqia 1200 W.

Specifikat

Marka Fiesta
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1200 W

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume korekt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume korekt