3 990 Lekë


Përshkrimi

Blender statik i markes Ariete

Gota eshte plastike dhe ka kapacitet 1.5 L

Paketimi permban edhe mullirin e vogel per bruarjen e kafes ose te erezave

Ka buton kontrolli...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
8 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
4 190 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
3 990 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
3 190 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender statik i markes Ariete

Gota eshte plastike dhe ka kapacitet 1.5 L

Paketimi permban edhe mullirin e vogel per bruarjen e kafes ose te erezave

Ka buton kontrolli per shpejtesine dhe eshte me dy nivele shpejtesie.

Thikat jane material inoksi (stainless steel)

Per salca, supa dhe smoothi te shijshme ne cdo kohe.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 430
Kapaciteti (ne Litra) 1500ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Reviews (0)