4 390 Lekë


Përshkrimi

  • Blender Ariete 576
  • Fuqia 500 Wat
  • Kapciteti i gotes 1.5 Litra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67993

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
8 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 890 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
18 200 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
10 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender Ariete 576

Nje blender praktik, i rehatshem dhe i gjithanshem, kjo eshte ajo qe duhet ta keni gjithmone prane!

Nese jeni adhurues i smoothies, milkshakes dhe smoothies, nuk do te mund te beni dot pa to: e thjeshte dhe ne te njejten kohe funksionale,

eshte ideale per perzierjen e çdo perberesi.

Nga frutat tek perimet tek akulli, 4 tehet inox dhe 2 shpejtesite me funksionin Pulse ju garantojne ndihme te vlefshme ne kuzhine çdo dite!

SMOOTHIE, FRAPPÈ DHE SMOOTHIES NE ÇDO KOHE TE DITES

Pritini frutat ne copa dhe futeni direkt ne goten e blenderit Ariete.

Filloni te perzieni me shpejtesi maksimale dhe shtoni qumeshtin nga hapsira ne kapak.

Ne pak çaste mund te shijoni smoothie-n tuaj te preferuar, kremoz dhe te pasur me shije.

Dhe nese shtoni pak akullore rezultati do te jete edhe me i shijshem!

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 500 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)