4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Blender i markes Beko modeli TBP5301X.
  • Perfitoni smoothie te shijshme dhe te shendetshme. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25796

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
8 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender i markes Beko modeli TBP5301X

Paketimi ka dy shishe plastike me mbyllje hermetike

Me kapacitet 0.6 dhe 0.3 liter te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni

Thika çeliku shume cilesore qe e copetojne shume mire produktin

Ju mund te pegatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja

Me sistem mbyllje per siguri gjate procesit te punes

Fuqia 300W

E lehtë për t'u pastruar

Aksesorët e shtrydhëses janë të ndashëm dhe mund të pastrohen në mënyrë të sigurtë në lavastovilje.


Blend & Go

Blenderi vjen me dy receta ku mund të përgatisni smoothie, lëngje të ftohta, pije mëngjesore dhe përzierje të pasura në proteina të cilat mund t'i merrni me vete kudo që dëshironi. Kapaku i veçantë ju mundëson të shijoni pijen tuaj të preferuar kudo që të jeni.

25,000 rrotullime për minutë

Falë 25,000 rrotullimeve në minutë, ju mund të përgatisni smoothie në një kohë shumë të shkurtër.

Enë Tritan

Enë të përbëra nga Tritan, një plastikë kundër goditjeve, pa BPA. Në këtë mënyrë mund të jeni të sigurtë se pijet tuaja të preferuara nuk kanë kontakt me substanca që ndikojnë në shëndetin tuaj.

Shtypja e akullit

Katër thika inoksi thyejnë kubat e akullit me prekjen e vetëm të një butoni dhe kështu ju mund të merrni një pije smoothie të shijshme në një kohë shumë të shkurtër.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 300W
Kapaciteti (ne Litra) 0.3 L; 0.6 L

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Thika shume te mire, e ben frulimin fiks sic e kerkoja

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Thika shume te mire, e ben frulimin fiks sic e kerkoja