4 190 Lekë


Përshkrimi

  • Blender dore i markes Bosch modeli MSM14100
  • Ergonomike me prerese çeliku
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25389

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
8 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
3 990 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
3 190 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender dore i markes Bosch modeli MSM14100

Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme

Blenderi ka edhe goten per pregatitjen e ushqimeve

Ergonomike me prerese çeliku te cilat japin rezultate te shkelqyera ne pergatitjen e superave

Lahet dhe pastrohet thjeshte duke vendosur pjeset ne makinen larese.

Mbrojtje kundër spërkatjeve

Sperkatjet e bezdisshme gjatë përgatitjes së ushqimit jane një gjë e së kaluarës në sajë të mikserit Anti Splash me dizajn të optimizuar. Pra, gjithë puna juaj është e lehtë dhe mbi të gjitha e pastër.

Specifikat

Marka Bosch
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 400 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)