4 990 Lekë


Përshkrimi

Min i blender Carmy CR 4069.

Efektin Smoothie gjithashtu

Me dy gota 470 dhe 600 ml.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33483

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
99 Lekë
199 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (94)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
9 990 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
8 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 800 L
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini blender i markes Camry modeli CR 4069.

Ne paketim do te keni edhe dy gotat shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni me kapacitet 470 dhe 600 ml.

Thika çeliku shume cilesore qe e copetojne shume mire produktin dhe akullin.

Ju mund te pegatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja.

E thjeshte ne perdorim dhe lehtesisht e pastrueshme.

Fuqia 500W

Permasat 22.5x13.5x23 cm

Rekomandim: Perdoreni blendin ne fillim me uje dhe me pas nisni ta perdorni per copetimin e frutave apo akullit. 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e kenaqur dhe produkti teper cilesor

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e kenaqur dhe produkti teper cilesor