3 990 Lekë


Përshkrimi

Blender Dore e markes DSP modeli KM1020

Fuqia 800W me pjesen e siperme mbajtese plastike

Pjesa prerese 4D sterero çelik Stainless Steel i nje cilesie shume te mire

Pret...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
8 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
3 990 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
3 190 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender Dore e markes DSP modeli KM1020

Fuqia 800W me pjesen e siperme mbajtese plastike

Pjesa prerese 4D sterero çelik Stainless Steel i nje cilesie shume te mire

Pret frutat pa i demtuar dhe ne nje kohe shume te shpejte

Buton ndezje dhe fikje. Buton turnine per maksimumin e shpejtesise

Nese doni perzierje te thjeshta duhet te perdorni 1 shpejtesi ndersa turbo per shperberjen e plote te produktit

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800W

Produktet që keni parë

Reviews (0)