5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Blender dore Esperanza EKM004
  • Tensioni eshte 220-240 V, fuqia eshte 800 W dhe frekuenca 50/60 Hz
  • Sasia 1750 ml dhe 600 ml 
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35410

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender dore Esperanza EKM004

Blender i perkryer per pergatitjen e supave, ushqimeve te foshnjave, salcat ,etj

Gjithashtu ncjerr lengun edhe nga bulbi i frutave e perimeve si dhe nga farat apo kokrrat e tyre

Ju ndihmon te rifitoni vitalitetin dhe energjine duke mare vlerat ushqyese te cdo produkti

Ju kursen kohe pasi do te perzihen te gjitha ne pak minuta fale thikave te celikut

Tensioni eshte 220-240 V, fuqia eshte 800 W dhe frekuenca 50/60 Hz

Gota e madhe eshte ne sasi 1750 ml dhe e vogla 600 ml 

Vjen me te gjithe aksesoret qe jane te lancuar ne foto 

Gjatesia e kordonit eshte 125 cm 

Permasat jane 38.5 x 15.8 x 15.8 [cm] 

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800 W
Kapaciteti (ne Litra) 1750 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)