8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Kafe Ariete Picasso 1366
  • Punon me kafe te bluar ose bustina
  • Presioni 15 Bar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
440 Lekë
Kurseni 50 L
Shitur (35)
1 ne stok
549 Lekë
649 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (22)
I disponueshëm

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (74)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (195)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Linja e saj moderne e ben ate te pershtatshme ne menyre fantastike per çdo kuzhine.

Avantazhi i saj i madh eshte madhesia e saj e vogle.

Fuqia e saj eshte 850 W, dhe kafja pihet nen presionin ideal, d.m.th 15 BAR.

Kapaciteti i rezervuarit eshte 0.9 litra.

Nje krijues elegant, modern i kafese per çdo gustator kafeje eshte ideja perfekte e dhuratave.

Forma kompakte dhe madhesia e vogel e pajisjes lejon qe ajo te pershtatet ne hapesiren e kuzhinave te vogla.

Shijoni momentin per veten dhe te dashurit tuaj.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 850 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)