9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makineri ekspresi
  • 14 kapsula te perfshira ne paketim
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 42866

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 390 Lekë
Shitur (217)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (564)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (147)
I disponueshëm

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 990 Lekë
Shitur (101)
4 ne stok
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
22 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (34)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 400 L
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
New
6 990 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (88)
4 ne stok

Përshkrimi

Me nje madhesi te vogel, kompakte, te pershtatshme per hapesira te ngushta, dizajni gjithashtu garanton

thjeshtesine e perdorimit: 2 butona, per secilin lloj ekspresi (normal / te gjate), ndalimin automatik dhe nje sistem

automatik te debimit te kapsulave. Ekspresi ka te perfshire ne paketim 14 kapsula, 7 kapsula kafe normale

dhe 7 kapsula kafe intenso

Makina ekspres punon vetem me kapsula Iperespresso ILLY.

SISTEMI IPERESPRESSO, eshte nje sistem i mbyllur qe perdor kapsula ILLY. Nje sistem inovativ kapsulash, krijuar

nga shpikesi i sotem i ekspresit. Para-infuzion dhe emulsion garantojnë nje produkt me cilesi te larte: kremoze, me

me shume arome dhe ne temperaturen e duhur. Ky sistem bazohet ne perdorimin e kapsulave ilire, kapsulave qe

kane një dhome inteligjente ekstraktimi qe permireson konsistencen dhe shijen e kafese brenda. Kafeja rrjedh

direkt ne filxhan, nuk ka kontakt te drejtperdrejte me pajisjen

*Per kete model ekspresi mund te perdoren vetem kapsulat e markes iLLY 

SPECIFIKIMET TEKNIKE:

Dy cilesime te vellimit te programueshem

Mbyllja automatike Sistemi i shpejte i karikimit te kapsulave

Evakuimi automatik i kapsulave te perdorura

Kursim i energjise pas 15 minutash

Presioni i pompes: 19 bar

Ene mban: 8 kapsula

Dy pozicione per filxhanin

Permasa: 100x300x265mm

Reviews (0)