649 Lekë


Përshkrimi

  • Kapsule Monorigine India
  • Paketimi permban 10 Kapsula * 8g

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50419

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

10 Kapsula Ama India

Nga malet e larta te Karnataka te Indise, lind nje kafe ekspres 100% Robusta me arome dhe shije te forte.

Shija dhe aroma e saj me nota cokollate dhe erezash.

Paketimi permab 10 Kapsula * 8 g te cila mund te perdoren ne cdo ekspres Ama.

Produktet që keni parë

Reviews (0)