719 Lekë


Përshkrimi

Kapsule Lavazza AMM Oro 

E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza A Modo Mio

Qualita Oro Espresso ofron një aromë të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsule Lavazza AMM Oro 

E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza A Modo Mio

Qualita Oro Espresso ofron një aromë të fortë me një aromë të qëndrueshme dhe një aromë të rafinuar dhe të

ëmbël për të shijuar mëngjesin tuaj. Karakteristikat kryesore Një trajtim për shqisat, kapsula Lavazza A Modo Mio

Qualita Oro Espresso ofron prodhime me një shije komplekse, me cilësi të lartë, aromë frutash dhe një ngjyrë të

ngrohtë, karamel. Kapsula e kafesë Lavazza A Modo Mio është plotësisht e mbyllur dhe e mbushur me vakum për

të ndihmuar në ruajtjen e aromës së birrës. Lavdo kapsulë Lavazza A Modo përmban afërsisht 7.5g kafe, e

përsosur për të bërë një filxhan ekspres.

Produktet që keni parë

Reviews (0)