1 390 Lekë


Përshkrimi

Kapsulat e kafese ILLY Iperespresso Intenso, 21 cope, 140,7 gr.  

Pjekje e lehte (pjekje e lehte) - Nje ekuiliber i delikates, duke lene vend per aromat e arres dhe aroma e lehte e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42890

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsulat e kafese ILLY Iperespresso Intenso, 21 cope, 140,7 gr.  

Pjekje e lehte (pjekje e lehte) - Nje ekuiliber i delikates, duke lene vend per aromat e arres dhe aroma e lehte e frutave. Kafe e bute, formim shume i mire me krem, pa permbajtje kafeine

Kapsulat e reja te prezantojne nje metode te re per pergatitjen e ekspresit dyfazor. Per shkak te nje valvule, gjate

periudhes para infuzionit, presioni i ujit eshte me i larte dhe me uniform, duke siguruar nje ekstraktim perfekt te

aromes se kafese. Pastaj, duke kaluar neper nje vrime te ngushte kafeja emulsifikohet, duke zhvilluar nje krem ​​te

pasur dhe te gjate te qendrueshem. Siguria e nje ekspresi te persosur gjithmone.

Produktet që keni parë

Reviews (0)